Jak být úspěšný?

Některé čtenáře bude muset naše redakce hned na začátku zklamat. V tomto článku sice najdete několik rad pro zlepšení celého života, nebudou však rozhodně všechny a jenom s nimi díru do světa neuděláte. Pokud se budete chtít dozvědět o probírané problematice více, můžete si zakoupit naši knihu Jak se stát magnetem na úspěchy 100 % fungující tipy. Odkaz pro její koupi naleznete v popisku, je možno ji zakoupit za 29 Kč. Podle ceny je poznat nakolik je kvalitní, neboť my ty peníze už nepotřebujeme. Jenom chceme své tipy poskytnout ostatním, aby na světě bylo hodně bohatých lidí. Vymýtíme chudobu tím, že všichni zbohatneme!

Pokud se chcete stát tím nechutně bohatým borečkem, kterýmu u kolen leží všichni důležitý lidi a super baby, tak se řiďte následujícíma radama a nebude to problém (To je převzaté z knihy, následující rady samozřejmě nestačí.)

Noste zlatý prsten se smaragdem a symbolem amazoňana nádherného

 

Tento prsten vám zajistí, že se na vás budou lepit úspěšní a zoufalí lidé. Budou vás normálně zastavovat na ulici. Ti zoufalí před vámi padnou na kolena a začnou vás nabízet část svého majetku, svoje kontakty nebo dokonce svůj život (ten ale obvykle za nic nestojí, tak ho neberte). A proč to udělají? Ucítí z vás tu obrovskou převahu a vůdčí úlohu natolik, že prostě podlehnou a zasvětí svůj nuzný život vám. Amazoňan nádherný je totiž již od pradávna, přesněji od smrti Sargona Akkadského, symbolem nadvlády nad světem a absolutní moci. Zvláště pokud má přivřené levé oko, potom se k tomu přidává nezměrné bohatství a dominance. (Jak získat tento prsten a kde na něj vzít peníze se dočtete v knize.)


Dělejte neočekávaná rozhodnutí

Tady je důležité než začnete dělat opravdu důležitá rozhodnutí si to trochu potrénovat. Aby se z vás stal mistr překvapivých tahů, bude třeba, abyste začali úplně od začátku. Napřed po drobných krůčcích. Napřed třeba řekněte, že někam nepřijdete a pak se tam objevte nebo zabočte na druhou stranu, než blikáte. Až překonáte tuto počáteční fázi, postupte výše. Můžete například začít luxusní restauraci začít házet po ostatních lidech jídlo, případně zaplatit si prostitutku a pak odejít. Předposlední krok je náročný a stojí hodně úsilí. Když vybereme z těch lepších možností – zastřelte svého partnera, kterého milujete a nezapomeňte mu předtím říct; miluji tě. (Pokud ho nemáte moc rádi, pak je to spíš fáze dvě.) Největší frajeřinou tohoto kroku je jít si koupit zboží za devět korun, platit pětitisícovou bankovkou a nedat prodavači dýško. To už je fakt vodvaz. Poslední krok… (Zbytek v knize)

Amazoňan nádherný

Skákejte po jedné noze

To vám dodá potřebnou autoritu kdykoliv budete hopsat ulicí nebo třeba bankou. Každý, kdo vás uvidí, bude hned vědět, s kým má tu čest. S někým, kdo je magnetem na úspěchy, ženský a prachy. Někoho, kdo si žije na vysoké noze. Nejlepší bude, když většinu času budete zatěžovat svou pravou nohu a půjdete do skoku přes špičku, to je rozhodně nejelegantnější.

Spoustu dalších naleznete v knize Jak se stát magnetem na úspěchy, dostupnou na tomto odkazu: www.kradu.cz . (Nemusíte se bát kliknout.)Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *