Jak zhubnout?

Ano, ještě máte čas! Léto už se sice chýlí ke svému konci, pro vás to ovšem znamená jediné. Zhubnout velmi rychle! „Nevypadám v tom tlustá?“ S naší rubrikou není třeba si vůbec takovou otázku pokládat, neboť každý, kdo se bude tímto článkem řídit, bude útlý naprosto dokonale.

Shoďte kila, aniž se budete muset omezovat v jídle. Můžete jíst, co budete chtít, a pokud si dáte k tomu náš doplněk stravy, nebudete tloustnout, ale naopak hubnout. Nemusíte mít strach, nejde o žádné projímadlo. Toto je vědecká revoluce. Lékaři to nazývají Svatým grálem hubnutí. Výživový poradci vás za to budou nenávidět. Jde přitom o velmi jednoduchou věc. Doplněk o velikosti tabletky stačí spolknout každé ráno a celý den se nemusíte vůbec o nic starat. Máte chuť na tenhle dortík? Tak si ho dejte! Nic vás neomezuje. Vyzkoušeno mnohokrát a vždy byl potvrzen úspěch. Necháme teď promluvit nejmenovaného vědce, který se na vývoji podílel: „Tableta má obal, který je v žaludečních kyselinách rozpustný. Uvnitř se skrývá miniaturní černá díra, která pohltí veškeré kalorie navíc, které se do vás dostanou. Po dni však zaniká v důsledku magnetické rezonance srdce. Už se nám párkrát sice stalo, že nezanikla a rozrostla se, ale nejde o běžné případy,“ uklidňuje. „Také nevíme, kam jídlo mizí. Podle nejpravděpodobnější teorie se objevuje u jádra Země, kde se mění na ropu a vystupuje k povrchu. Proto musím hned dvakrát doporučit.“ Naše redakce již také tento přípravek vyzkoušela a nemůže si ho vynachválit.

Takhle bude vypadat váš žaludek

Užitková tasemnice – Ano, i tasemnice se dá vycvičit. Ta naše vám zaleze do střev a bude za vás jíst přebytečnou potravu. Metoda funguje podobně jako předchozí, jenom s rozdílem, že tasemnici bohužel stále nenaučili jíst houby a kukuřici. Dál taky neumí strávit několik věcí, kterými se někteří lidé denně krmí. Jsou to – zprávy na Nově, vlogy Tomia Okamury, veškerá vlastní tvorba televize Barrandov a pocit, že její uživatel je nejlepší na světě. Proto tuto metodiku příliš nedoporučujeme, protože kdo by vydržel bez přesné předpovědě počasí a seriálu Bezdružice?

Víte co tvoří až 60 % váhy našeho těla? No přece voda. A čím se tedy zbavit příliš vysokého čísla na váze? Odpověď je jednoduchá: „Přestaňte pít!“ Skeptici by mohli navrhnout, že bez vody se nedá žít, ale to jsou jen plané řeči zpátečníků. Vždyť kolik litrů je v těle poněkud zbytečných mozkomíšních tekutin. Kdyby jich bylo polovina, nic moc by se nestalo. Mozek si s tím nějak poradí. Zvláště když on sám zaujímá

K čemu něco tak velkého, když to stejně nepoužíváte?

2 % váhy. Abychom mu také nepodívali „na zoubek“. Vždyť využívá pouze deset procent kapacity. K čemu nám je zbytek? A jak se tedy zbavit přebytečných tekutin? Stačí denně hodinu až dvě tupě zírat do zdi nebo na seriál, mít otevřenou pusu a nebát se i slinit. V takovém případě tekutiny ubývají velmi rychle. Ještě lepší prý je rozhovor s člověkem po této odvodňovací kůře. Pokud vám bude voda chybět, nahraďte ji tukovou dietou. Kilogram sulcu denně vám vodu plně nahradí. Doba natolik pokročila, že se ani nemusíte zaobírat cvičením doma. Stačí být několik hodin v kontaktu s různými lidmi, a pokud máte štěstí na ty správné typy osob, mizí vám mozkomíšní tekutina i mozek opravdu rychle. Za týden můžete shodit pěkných pár kilo!

 
Tip na závěr: První dvě metody jsou pouze pro zhubnutí. Nelze je dělat pořád. Pokud si tedy chcete svou postavu udržet, doporučujeme později přijít ke třetí metodě, která je většinou trvalá.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 thoughts on “Jak zhubnout?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *